Automatizálási mérnök - VT Plastic

Feladatok

  • Automatizálási koncepciók kialakítása, projektek integrálása, bevezetése
  • Automatizált gyártóberendezések fejlesztése
  • Célgépek gyártásának, beüzemelésének támogatása
  • Meglévő célgépek optimalizálása
  • Részvétel a programozásában, beállításában, tesztelésében, validációban
  • Új gépek, robotok telepítése és üzembe helyezése,
  • Specifikációk, változás kezelési dokumentumok, oktatási anyagok készítése,
  • Hibák elhárításában való aktív részvétel,
  • PLC programok módosítása, karbantartása, biztonsági másolatok kezelése

Elvárások

  • Villamos- vagy mechatronikai mérnök felsőfokú végzettség (előny: automatizálási szakirány) vagy legalább 5 év automatizálási területen szerzett technikusi tapasztalat
  • Automatizálás/robotizálás területen szerzett releváns munkatapasztalat (legalább 1 év)
  • PLC programozói (Siemens, Allen Bradley stb.)-, valamint berendezés,- gép automatizálási ismeret
  • MS Office (főként PowerPoint, Excel, Outlook) alapos ismerete
  • Agilis, nyitott, kreatív, motiválható személyiség
  • Kitartó munkavégzés

Előnyt jelent

  • Autóipari követelmények ismerete
  • Műanyagipari termékek gyártásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú, kreatív munkalehetőség
  • Szakmai –és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, minimális szervezeti hierarchia
  • Kedvező juttatási csomag
  • Szakmai képzés támogatása
  • Lakhatási támogatás
Vállalat
VT Plastic Kft.