Javító műszerész- VT ES

Feladataid, ha minket választasz:

  • 3D nyomtatók számítógépen keresztüli precíziós kalibrálása
  • Szoftver lépései szerinti beállítások elvégzése
  • Pozícionálások
  • Esetleges szoftver telepítés
  • Kézi szerszámos szerelés, javítás

  • Műszerész végzettség
  • Számítástechnikai tudás, tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Figyelemmegosztás képessége ( mivel párhuzamosa több gépen kell dolgozni)
  • Pontosság, precizitás

Amit kínálunk

  • Elérhető havi jövedelem: bruttó 308.000Ft*
  • *meghatározott feltételek teljesülése esetén:

Fix havi bér, teljesítmény mozgóbér, cafeteria,   jelenléti bónusz

  • Bérfejlesztés minden év elején
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú, biztos megélhetési lehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek
  • Családias légkör
Vállalat
VT ES Kft.
Munkakör jellege
Fizikai

Letöltöm PDF-ben

Javító műszerész
0.38 MB
Download