Operátor - VT EAS

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség - összeszerelő
  • Középiskolai végzettség - SMD gépkezelő
  • Jó látás és kézügyesség
  • Sikeres felvételi teszt
  • 3 műszakos munkarendben való munkavégzés vállalása (5 napos munkahét, hétvége szabad)

Amit kínálunk

  • Kezdő bér: 192.000 Ft + betanulási pótlék lehetőség
  • Kedvező juttatási csomag (műszakpótlék: délután 15%, éjszaka: 30%; havi mozgóbér: az alapbér 10 %-a; éves bónusz: 84.000 Ft; szociális, sport és kulturális lehetőségek; iskolakezdési támogatás; ingyenes orvosi vizsgálatok; kedvezményes fürdőbelépő; kedvezményes könyv vásárlás; stb...)
  • Munkatárs ajánlási bónusz: 65.000 Ft/fő
  • Térítésmentes szerződéses járat számos településről; utazási támogatás
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Tiszta, kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Határozatlan idejű szerződés 3 műszak vállalása esetén
  • Biztos háttérrel rendelkező stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Új, modern gyártócsarnok
Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.
Munkakör jellege
Fizikai